.

.

Попусти
XQNI Црна Кожа Пол Мажи Шарм Алка од не ' Рѓосувачки Челик Мода Нови Мажите Накит Рок Буци Кожа Мажите Нараквици

XQNI Црна Кожа Пол Мажи Шарм Алка од не ' Рѓосувачки Челик Мода Нови Мажите Накит Рок Буци Кожа Мажите Нараквици

DEN 320.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Затворач Тип:
Двоен-безбедност-clasps
Број На Модел На:
993
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Обликотшема:
Геометриски
Синџир Тип:
Јаже, Верига
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Хип/Рок
Бренд Име:
XQNI
Пол:
Мажи
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Компатибилност:
Никој
Функција:
хривнија
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
боја:
црна/злато
Тежина:
47g
Синџир должина:
210mm
Големина:
13mm
Производи во категоријата