.

.

Попусти
BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 30*9MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Diy Збор Шарм за Изработка на Накит Додатоци

BoYuTe (50 Парчиња/Многу) 30*9MM Антички Бронза Позлатен Цинк Легура Diy Збор Шарм за Изработка на Накит Додатоци

DEN 174.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Број На Модел На:
HD2435
Бренд Име:
BOYUTE
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Шарм Тип:
Зборот
Објектот:
зборот шарм
Големина на Шарм :
30*9mm
боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Се продава начин:
50 парчиња по многу
квалитет:
За олово и никел слободни
Пакет:
Меур торба за заштита
превозот:
За време на Кина пост
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
Услуга:
Прифати dropshipping
Производи во категоријата