.

.

Попусти
50pcs/многу 25мм DIY алуминиумски додатоци рачно изработени накит материјали букви ТАТО Est.2017 шарм за нараквица на одлуки

50pcs/многу 25мм DIY алуминиумски додатоци рачно изработени накит материјали букви ТАТО Est.2017 шарм за нараквица

DEN 310.08

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Гроздобер
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Крстови
Број На Модел На:
XJ--001
Материјал:
Цинк Легура
Производи во категоријата