.

.

Попусти
20PCS Ретро Цвет Жените Ѓердан Ѓердан Pendant Глеѓ Гроздобер Додатоци 25*21mm

20PCS Ретро Цвет Жените Ѓердан Ѓердан Pendant Глеѓ Гроздобер Додатоци 25*21mm

DEN 165.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
shuyani
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Цвеќиња
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
113008
боја:
Сребро, Злато
MOQ:
20pcs
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
25*21MM
Производи во категоријата