.

.

Попусти
20pcs антички Мексико Мајка живеење шарм одговара меморија locket

20pcs антички Мексико Мајка живеење шарм одговара меморија locket

DEN 240.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Цвеќиња
Бренд Име:
Melone Накит
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
SCS249
diy шарм:
лебдечки шарм
Име на производ:
Лебдечки Шарм За Lockets
Големина:
About 10mm
занаети:
Цинк Легура
Шарм Тип:
лебдечки locket шарм
Накит Тип:
Лебдечки Живеење Шарм
Шаблон Тип:
Срцето
Пол:
Унисекс
Употреба:
За Лебдечки locket
Производи во категоријата