.

.

Попусти
2 ПАРЧИЊА Vnetphone V6 Мотор Bluetooth Шлем Спогодба Слушалки 1200M Мото Безжична BT Interphone за 6 Велосипедисти Intercomunicador

2 ПАРЧИЊА Vnetphone V6 Мотор Bluetooth Шлем Спогодба Слушалки 1200M Мото Безжична BT Interphone за 6 Велосипедисти

DEN 2212.56

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
шлем слушалки
Објектот Тежина:
0.3kg
Режим На Конекција:
Bluetooth
Напојување Режим:
Вградената Батерија
Бренд Име:
EJEAS
Објектот Ширина:
4.5cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
bluetooth спогодба за слушалки
Применливи Шлем Тип:
Универзална
Објектот Висина:
1.5cm
Максималниот Број на Говорници:
6
Максимална Спогодба Растојание:
>1000m
Име На Модел:
Vnetphone V6 V6-1200
Посебна функција:
Водоотпорен,Редукција На Шум
Објектот Должина:
8.5cm
Приклучок Тип:
само usb кабел за полнење
шлем спогодба:
Full Duplex bluetooth спогодба
is_customized:
Yes
боја:
Црна
Max поддршка:
6 луѓе(само поддршка 2 зборува)
Зборувајќи време:
До 7 часа
Максимална зборува опсег:
1200m
Тип:
Безжична шлем спогодба
Водоотпорен:
Целосна заштита од временските услови
шлем спогодба за слушалки:
vnetphone
врска:
поддршка 2 велосипедисти се зборува во исто време,макс 6 корисник поврзете
Производи во категоријата