.

.

Попусти
ММА Muay Тајландски Близнаци Бокс Покривки Мажи Жени Обука Спаринг Во ММА TKD Фитнес Опрема Признавање Бокс Шлем на Главата Заштитник

ММА Muay Тајландски Близнаци Бокс Покривки Мажи Жени Обука Спаринг Во ММА TKD Фитнес Опрема Признавање Бокс Шлем на

DEN 372.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
L, M
Тип:
Шлем
Возраст:
>14 Години
Глава Турнеја:
52cm
Сезоната:
Универзална
Материјал:
Композити
Стил:
Средината Опфатени
Спорт:
Бокс
Применливи Луѓе:
Мажи
Број На Модел На:
бокс шлем
Бренд Име:
GINGPAI СПОРТ
боја:
Црвениот Портокал Сини Зелени
Големина:
M L
Баласт:
ЕВА Пена + Цврста Состојба
Употреба:
Бокс, Без Удирање, Спаринг, ММА, TKD
Точка име :
Бокс Капи/ Шлем
Применливи Луѓе:
Машки/Женски
Производи во категоријата