.

.

Попусти
Адвокатско женска половина Мотоцикл шлем hally гроздобер шлемови Капетан Америка ѕвезда мото шлемови големина 55-64cm S/L/XL/XXL

Адвокатско женска половина Мотоцикл шлем hally гроздобер шлемови Капетан Америка ѕвезда мото шлемови големина 55-64cm

DEN 813.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Тип На Објект:
Шлемови
Пол:
Унисекс
Сертификат за квалитет:
Gb,Остар,Точка
Шлем Стил:
отворете лице
Тежина:
1050+-50g
Бренд Име:
Wanli
Шлем Материјал:
ABS
шлем од стакло:
внатрешното стакло
боја:
црна, бела, сина, кафена, ѕвезда
Погоден за:
Возрасни
видови 1:
половина се соочуваат со шлем
видови 2:
мотоцикл шлем
квалитет:
Висок квалитет
Модел 1:
Харли шлемови
Модел 2:
мотокрос шлем
Модел 3:
hilldown шлем
Модел 4:
патот крст шлем
Производи во категоријата