.

.

Попусти
EDC 17-4 Нерѓосувачки Челик Отворено 29 Видови На Мулти-функционални Алатки Хривнија Преносни Алатки Кампување Опстанок Шрафцигер Сечење

EDC 17-4 Нерѓосувачки Челик Отворено 29 Видови На Мулти-функционални Алатки Хривнија Преносни Алатки Кампување Опстанок

DEN 1742.16

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
БЕС
Пакет:
Под 5Pcs
Карактеристики:
Dismountable,Мини,Мултифункционални
is_customized:
Yes
Магнетно:
No
Завртка Тип На Глава:
Хексадецимален
Тип:
Шрафцигер Сет
Со Рачка Или Не:
Yes
Број На Модел На:
Кампување Опстанок Шрафцигер
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Производи во категоријата