.

.

Попусти
Нови 6/8/10/12 3/8 1/4 Хексадецимален Флексибилни Црева Шрафцигер Продолжување Малку Адаптер Капка Брод

Нови 6/8/10/12 3/8 1/4 Хексадецимален Флексибилни Црева Шрафцигер Продолжување Малку Адаптер Капка Брод

DEN 50.40

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
8, 10, 6, 12
Бренд Име:
TOOZO
Карактеристики:
Мултифункционален
Завртка Тип На Глава:
Други
Производи во категоријата