.

.

Попусти
T100 Мини Електрични Хартија Шредер Скршени картичка машина за домаќинство Канцеларија за исклучување на pulverizer Транспарентен шредер Сечење големина 3мм

T100 Мини Електрични Хартија Шредер Скршени картичка машина за домаќинство Канцеларија за исклучување на pulverizer

DEN 686.40

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Капацитет:
Капацитет На Сечење:
Уништувањето Медиум:
Фото,Картон,Хартија
Шредер Тип:
Лента-Намалување На
Број На Модел На:
T100
моќност:
Електрична енергија
Големина:
Normal
Број На Производ:
D0559
Име на производ:
шредер
Модел:
T100
Напон:
220V
Фреквенција:
50 Hz
моќност:
5W
Хартија тапан капацитет:
2L
Уништувањето Големина:
3мм
Пакување големина:
26.9*13.9*20.5 cm
Тежина:
1.5kg