.

.

Попусти
1Pcs Брашно Sifters - Лесно Чистење Нерѓосувачки Челик Сито Мрежа Брашно Sifters&Цедилка - Печење&Bakeware Алатки

1Pcs Брашно Sifters - Лесно Чистење Нерѓосувачки Челик Сито Мрежа Брашно Sifters&Цедилка - Печење&Bakeware Алатки

DEN 220.08

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Модел, Модел Б
Тип:
Печење & Тесто Алатки
Печење & Тесто Алатки Тип:
Sifters & Shakers
сертификација:
CIQ,CE / ЕУ
Комплет Број:
1
Бренд Име:
devoservice
Број На Модел На:
9902595-96
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Кујна&Печење Материјали
Големина На:
Diameter10.5cm,Висина 9.5 cm
Големина Б:
Diameter10cm,Висина, cm 10.7
Карактеристики:
Нерѓосувачки Челик, Лесен За Чистење