.

.

Попусти
Кубанската Линк Синџир Ѓердан За Мажи Накит Жолта GoldbBlack Пиштол Зголеми Златна Боја 7mm Ѓердан Долго трговија на Големо N2332

Кубанската Линк Синџир Ѓердан За Мажи Накит Жолта GoldbBlack Пиштол Зголеми Златна Боја 7mm Ѓердан Долго трговија

DEN 287.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Главниот Камен Боја:
46CM, 55CM, 66CM, 71CM, 76CM
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
N2332
Ѓердан Тип:
Синџири Ѓердани
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Pendant Големина:
Никој
Синџир Тип:
Змија Синџир
Бренд Име:
Starlord
Обликотшема:
Животните
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Функција:
Додатоци
Класа:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong, Кина
должина на ѓердан:
18/22/26/28/30
Ѓердан Ширина:
7mm
Други Стил:
Класични , Модерни , Шармантна
Повод:
Запознавање / Дневно / Подарок / Office / Состанок
freeshipping:
Yes (да).Бесплатен Превозот.Подобро Логистика
Поддршка На Големо:
Yes (да). Повеќе Повластен Цена,контактирајте ме
функција 1:
синџир ѓердан
Карактеристика 2:
кубанската линк синџир
Производи во категоријата