.

.

Попусти
10Pcs/Многу 40cm*60см Црна Вентил Патент Ziplock Зафат Печат Пластични Мало Складирање Пакет Торба Resealable Пакување Пакување Поли Торбичка

10Pcs/Многу 40cm*60см Црна Вентил Патент Ziplock Зафат Печат Пластични Мало Складирање Пакет Торба Resealable Пакување

DEN 640.08

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип:
Складирање Кеси
Обликот:
Плоштад
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
Функција:
Виткање,Еко-Пријателски
Применливи Простор:
дневна соба
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
PE
Класификација:
Сет
Шема:
Рамно Тип
Форма:
Торба За Компресија Тип
Број На Модел На:
Црна Вентил Патент Ziplock Зафат Печат Пластични Мало Складирање Пакет Торба
Употреба:
Дребулии
Дебелина:
8 жица
Спецификација:
40cm*60cm
Производот:
Resealable Пакување Пакување Поли Торбичка
Капацитет:
15.7*23.6
Производи во категоријата