.

.

Попусти
2017 инфраред терапија massaage појас половината слабеење појас (како што се гледа на тв) стомак, тенок појас LHM-FIT02C

2017 инфраред терапија massaage појас половината слабеење појас (како што се гледа на тв) стомак, тенок појас LHM-FIT02C

DEN 3048.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
НЕТО-WT.:
1
Број На Модел На:
LHM-FIT02
Тип:
Слабеење на појас
Материјал:
СТП-кожа
Големина:
30*20*20CM
Производи во категоријата