.

.

Попусти
07G Апстракт Транспарентен Лале Цвет А4 А3 А2 Платно Уметност Сликарство Печатење на Постер Фотографија Ѕид на дневната Соба Дома Декорација Мурали

07G Апстракт Транспарентен Лале Цвет А4 А3 А2 Платно Уметност Сликарство Печатење на Постер Фотографија Ѕид на дневната

DEN 162.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина (Инчен):
13x18cm БЕЗ Рамка, 20x30cm БЕЗ Рамка, A4 21x30cm БЕЗ Рамка, 25x35 cm БЕЗ Рамка, A3 30x42 cm БЕЗ Рамка, 30x45 cm БЕЗ Рамка, 40x60 cm БЕЗ Рамка, А2 42x60 cm БЕЗ Рамка, 50x70 cm БЕЗ Рамка, 50x75 cm БЕЗ Рамка
боја:
3 компјутери set
Стил:
Европа
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Форма:
Три-слика Комбинација
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
Предмети:
Цвет
Бренд Име:
Нула Седум Графички-07G
Обликот:
Вертикален Правоаголник
оригиналниот:
Yes
Техника:
Спреј Сликарство
Број На Модел На:
JOT031
Медиум:
Висок квалитет на мастило
Производи во категоријата