.

.

Попусти
Уметноста Колекција Кинески стара керамика сликарство со дрвена рамка ,Класични пејзаж слика за на Ѕид Дневна соба декорација

Уметноста Колекција Кинески стара керамика сликарство со дрвена рамка ,Класични пејзаж слика за на Ѕид Дневна соба

DEN 5760.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина (Инчен):
11X6
Број На Модел На:
1
Стил:
Класични
Форма:
Во комбинација
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
Yes
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Акварел
Обликот:
правоаголник
Предмети:
Пејзаж
Тип:
Mixed Media
Бренд Име:
минимум
Поддршка База:
Керамика
Материјал:
Керамика
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Кинески сликарство
Производи во категоријата