.

.

Попусти
Формулиран Венеција Места Seascape DIY Слика Од Броеви Handpainted Маслото Дневна Соба Дома Ѕид Оркестарот Уметнички дела 40x50cm

Формулиран Венеција Места Seascape DIY Слика Од Броеви Handpainted Маслото Дневна Соба Дома Ѕид Оркестарот Уметнички

DEN 360.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина (Инчен):
40x50cm Не Врамени, 40x50cm Врамени
Бренд Име:
WLDAFEN
Материјал:
Лен
Стил:
Модерна
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Рамка:
Yes
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
SZ-FJ2
Медиум:
Акрилик
Предмети:
Пејзаж
Техника:
Рачно Насликани
Број На Модел На:
слика од броеви
Пакет:
валани на цевка
подарок:
уникатен подарок за деца семејство
Сликарство:
класично сликарство
Пигмент:
Акрилна боја четка платно
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Техника:
обоен со себе
Дома декорација:
дневна соба Детска Соба свадба декорација
ѕид уметност слика:
handpainted маслени
Производи во категоријата