.

.

Попусти
HDARTISAN Поп-Арт Маслото Печатени Andy warhol Авантурите Дома Декор Ѕид Слики За Дневна Соба Платно Printings

HDARTISAN Поп-Арт Маслото Печатени Andy warhol Авантурите Дома Декор Ѕид Слики За Дневна Соба Платно Printings

DEN 421.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина (Инчен):
12X18, 16X24, 20X30, 24x36, 28X42
Предмети:
Слика Слика
Број На Модел На:
YW-230
Материјал:
Платно
Тип:
Платно Printings
Поддршка База:
Платно
Бренд Име:
HDARTISAN
Обликот:
правоаголник
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
Yes
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Стил:
ПОП
Производи во категоријата