.

.

Попусти
Кинески стара керамика сликарство со дрвена рамка,Класични 4 Убави жени Слика Слика за дневна соба/декоративни ѕид

Кинески стара керамика сликарство со дрвена рамка,Класични 4 Убави жени Слика Слика за дневна соба/декоративни ѕид

DEN 5760.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина (Инчен):
11X6
Предмети:
Слика Слика
Број На Модел На:
1
Стил:
Класични
Форма:
Во комбинација
Рамка на режимот:
Frameless Огледала
Рамка:
Yes
оригиналниот:
Yes
Обликот:
правоаголник
Тип:
Mixed Media
Бренд Име:
минимум
Поддршка База:
Керамика
Медиум:
Керамика
Материјал:
Керамика
is_customized:
Yes
Calligraphy и сликарство тип:
Кинески сликарство
Производи во категоријата