.

.

Попусти
HJIAART Едрење Светилник Морски Пејзаж Платно Сликарство Нордиските Ѕид Уметност Постери И Цртежи на Ѕид Слики За Дневна Соба Оркестарот

HJIAART Едрење Светилник Морски Пејзаж Платно Сликарство Нордиските Ѕид Уметност Постери И Цртежи на Ѕид Слики За

DEN 287.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина (Инчен):
13x18cmx1 без рамка, 15x20cmx1 без рамка, 20x25cmx1 без рамка, A4 21x30cmx1 unframe, 30x40cmx1 без рамка, 40x50cmx1 без рамка, 50x70cmx1 без рамка, 60x80cmx1 без рамка
Бренд Име:
HJIAART
Стил:
Модерна
Број На Модел На:
Платно Сликарство
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Материјал:
ткаенина ткаенина
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Форма:
Во комбинација
Медиум:
Масло
Техника:
Спреј Сликарство
Производи во категоријата