.

.

Попусти
COLORFULBOY Љубов Слон Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Нордиските Постер на Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декор на Животните Постер

COLORFULBOY Љубов Слон Ѕид Уметност Печати Платно Сликарство Нордиските Постер на Ѕид Слики За Дневна Соба Дома Декор

DEN 114.48

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
ШАРЕНИ МОМЧЕ
Поддршка База:
Платно
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Број На Модел На:
20170801431-w
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Форма:
Две-слика Комбинација
Стил:
Нордиските
Уметност стил :
Поп-арт црно бело
Слика & Calligraphy:
Платно Сликарство
Рамка на режимот:
Формулиран
гроздобер постер:
платно печатење
Декорација:
постери и цртежи
Сцена:
Ѕид Слики За Дневна Соба И Спалната Соба Канцеларија
Пакет:
Валани во Цевка
Платно слики за дневна соба:
Платно слики кујна оркестарот
Стил:
нордиските декорација
Производи во категоријата