.

.

Попусти
Рака-насликани Hi-Q модерна ѕид уметност дома декоративни животинско масло слика на платно Поплава змеј 5pcs/set дома декор

Рака-насликани Hi-Q модерна ѕид уметност дома декоративни животинско масло слика на платно Поплава змеј 5pcs/set дома

DEN 1200.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Масла
Број На Модел На:
MC161130 Модерна Рачно Изработени маслени
Стил:
Апстракт
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Обликот:
правоаголник
Рамка:
No
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Медиум:
Масло
Бренд Име:
Barocco
Форма:
Мулти-слика Комбинација
Материјал:
Платно
Стил:
Модерна
Пакет:
Не се поместуваат,без врамени
Место на Потекло:
Кина (Копно)
Предмет:
Модерната Страна Се Насликани Fingure Маслени
забелешка:
Ова е Платно само, Без рамка
Примена:
Куќа Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Барот На Хотелот
Производи во категоријата