.

.

Попусти
7-Простор Нордиските Стил На Животните Симпатична Зајакот Платно Сликарство Ѕид Уметност Платно Печатење На Постер Детска Соба Дома Декор Ѕид Слики Без Рамка

7-Простор Нордиските Стил На Животните Симпатична Зајакот Платно Сликарство Ѕид Уметност Платно Печатење На Постер

DEN 137.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина (Инчен):
13X18 cm Не Врамени, 15X20 cm Не Врамени, 20X25 cm Не Врамени, A4 21X30cm Не Врамени, 30X40 cm Не Врамени, 40X50 cm Не Врамени, 50X70 cm Не Врамени, 60X80 cm Не Врамени, 60X100 cm Не Врамени
Број На Модел На:
20170800974-z
Материјал:
Платно
Предмети:
Животните
Тип:
Платно Printings
Бренд Име:
7-Простор
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Медиум:
Водоотпорен Мастило
Техника:
Спреј Сликарство
Поддршка База:
Платно
Рамка на режимот:
Формулиран
Рамка:
No
Форма:
Мулти-слика Комбинација
оригиналниот:
No
Стил:
Нордиските
Технологија:
Hd печатење
Слика & Calligraphy:
Платно Сликарство
Е Прилагодена:
Yes
Обликот:
правоаголник
Производи во категоријата