.

.

Попусти
Голем Црвен Цвет Handpainted Евтина Нафта Сликарство Апстрактна Слика На Платно 1peice Сликарство Дома Декор За Дневна Соба Ѕид Уметност

Голем Црвен Цвет Handpainted Евтина Нафта Сликарство Апстрактна Слика На Платно 1peice Сликарство Дома Декор За Дневна

DEN 489.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина (Инчен):
40cmx70cm, 40cmx80cm, 50cmx100cm, 60cmx100cm, 60cmx120cm, 70cmx120cm, 70cmx130cm, 80cmx130cm, 75cmx150cm, 80cmx140cm, 80cmx160cm, 80cmx180cm, 90cmx150cm, 100cmx160cm, 100cmx180cm
боја:
Не врамени
Тип:
Масла
Техника:
Рачно Насликани
оригиналниот:
No
Рамка:
No
Број На Модел На:
Wgk045
Предмети:
Цвет
Форма:
Еден
Рамка на режимот:
Формулиран
Материјал:
Платно
Бренд Име:
MYT
Стил:
Модерна
Медиум:
Масло
Поддршка База:
Платно
Место на Потекло:
Xiamen, China (Копно)
Syzygetic:
Еден Сет
Стил:
Дома декорација
Примена:
Дневна Соба, Спална Соба Јадење Сала Кујна Канцеларија Кафе Хотел Вински Бар
Технички:
Paintbrush/Нож рака-насликани Слики Или Фотографија На Сликарството
Бојата И Обликот:
маслото на платно
промоција:
Бесплатен Превозот За Продаваат Евтини, На Големо И Убава Масла
Тип:
Handpainted
Calligraphy и сликарство тип:
Платно Сликарство
Обликот:
правоаголник
Производи во категоријата