.

.

Попусти
Голем број на мажи масти тешка свила риза ракав за да додадете ѓубриво да се зголеми лабава свила кошула бојата 2

Голем број на мажи масти тешка свила риза ракав за да додадете ѓубриво да се зголеми лабава свила кошула бојата 2

DEN 4752.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Големина:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4XL, 5XL, 6XL
Тип На Објект:
Кошули
Пол:
Мажи
Бренд Име:
Г-ѓа победи
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Кошули Тип:
Случајни Кошули
Материјал:
Свила,Полиестер Влакна
Стил:
Повик
Јака:
Пак надолу Јака
Затворање Тип:
Еден Гради
Ткаенина Тип:
Poplin
Број На Модел На:
00229
Sleeve Стил:
Редовни
Производи во категоријата