.

.

Попусти
Водоотпорен Двоен Софа Каучот Опфаќа Мебел Заштитник За Фотелја Љубов Седишта Троседот Slipcovers За Кучиња Миленичиња Не се лизга Анти-залак

Водоотпорен Двоен Софа Каучот Опфаќа Мебел Заштитник За Фотелја Љубов Седишта Троседот Slipcovers За Кучиња Миленичиња

DEN 405.84

Износ
Залиха

Карактеристики

Спецификација:
1 Seater 180x154cm, 2 Seaters 180x226cm, 3 Seaters 180X245cm
Бренд Име:
AIHOME
Материјал:
100% Полиестер
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цврста
Производство:
Софа Маска
Применливи Троседот:
Двоен-седишта Троседот
Големина:
1Seater , 2 Seaters , 3seater
Број На Модел На:
Софа Подлога Перница Заштитник
Шема:
Обична
Производи во категоријата