.

.

Попусти
Хром Карбонски Влакна Врата Црево Покрие Врата се Справи со Капак Скратува За Toyota, C-HR Chr 2017 2018 Додатоци

Хром Карбонски Влакна Врата Црево Покрие Врата се Справи со Капак Скратува За Toyota, C-HR Chr 2017 2018 Додатоци

DEN 1320.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Стил Украси
Бренд Име:
LUHUEZU
Модел Година:
2016+
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Тежина:
0.5kg
Име На Модел:
TYCHR002
Специјални Функции:
Декорација
Објектот Должина:
50cm
Објектот Ширина:
30cm
Објектот Висина:
15cm
Материјал Тип:
ABS
Боја Име:
Хром /карбонски влакна
Година:
2016 2017 модел
Пакување:
2 парчиња /ЦТН
Производи во категоријата