.

.

Попусти
топла продажба & топла продажба во САД и Русија!!! 100pcs црвено стол покрие spandex / банкет стол покрие/ свадба стол покрие БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

топла продажба & топла продажба во САД и Русија!!! 100pcs црвено стол покрие spandex / банкет стол покрие/ свадба

DEN 7416.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Спецификација:
chair cover
Број На Модел На:
XT--00600
Материјал:
Spandex / Полиестер
Употреба:
Банкет Стол,Свадба Стол,Хотел Чаир
Стил:
Обична
is_customized:
Yes
Бренд Име:
marious
Шема:
Обична Обоена
боја:
Црвена
Стил:
банкет стол/ виткање стол
Пакување:
Стандардна извоз пакување
надворешното пакување:
Стандардна картон
контактното пакување):
Polybag
Место на Потекло:
Nantong Кина(Главна)
Големина:
45*45*90cm
Име:
црвено стол маска
Производи во категоријата