.

.

Попусти
Две столици, Ратан Љубовта покрива троседот,вода докажале мебел покритие L155xW83xH70cm

Две столици, Ратан Љубовта покрива троседот,вода докажале мебел покритие L155xW83xH70cm

DEN 362.88

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Црна
Спецификација:
L155xW83xH70cm
Број На Модел На:
Две столици, Ратан Љубовта покрива троседот
Стил:
Европа
is_customized:
Yes
Употреба:
Плажа Стол,Рака Чаир
Бренд Име:
sjtrade
Материјал:
100% Полиестер
Шема:
Twill
Точка име :
Две столици, Ратан Љубовта покрива троседот L155xW83xH70cm
боја:
Црна
Големина:
L155xW83xH70cm
Пакет:
еден компјутер на поли торба
Материјал:
190 Т вода-докажале ткаенина
место или потекло:
Кина
кориснички:
на располагање
Производи во категоријата