.

.

Попусти
Малопродажната 1 Пар хируршки нерѓосувачки челик со 6 скок конуси мулти бои Мали обрачот Поддршка Earring Бесплатен превозот

Малопродажната 1 Пар хируршки нерѓосувачки челик со 6 скок конуси мулти бои Мали обрачот Поддршка Earring Бесплатен

DEN 49.20

Износ
Залиха

Карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
E-R-039
боја:
како слика се прикажани
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Круг
Тип:
Обрачот Обетки
Стил:
мали hoope,6 скок конуси
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
како слики
Производи во категоријата