.

.

Попусти
49% попуст Зелена Студ Обетки Нови Сребрен Накит Розова Кристал Brincos Де Феста за Жените Пурпурна Двојно Orecchini Дона Ulove R793

49% попуст Зелена Студ Обетки Нови Сребрен Накит Розова Кристал Brincos Де Феста за Жените Пурпурна Двојно Orecchini

DEN 283.44

Износ
Залиха

Карактеристики

Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Назад Наоѓање:
Завртка-назад
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Материјал:
Кристално
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
обетки за жени
Бренд Име:
Almei
Метали Тип:
Сребро.
is_customized:
Yes
Големина mm:
16*18
Тежина g:
5.11
Пакување:
Во organza торба
обетки за жени:
brincos де феста
пинк обетки кристал:
orecchini дона
Назад Наоѓање:
brincos де феста
Производи во категоријата