.

.

Попусти
Тренди Модни трговија на Големо Голема 20mm Сребрена Боја Студ Earring За Жените Кристал Пломба Нова изјава Studs Earring Накит B2835

Тренди Модни трговија на Големо Голема 20mm Сребрена Боја Студ Earring За Жените Кристал Пломба Нова изјава Studs

DEN 150.96

Износ
Залиха

Карактеристики

Метална боја:
сребро позлатен
Earring Тип:
Студ Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HUANHUAN НАКИТ
Метали Тип:
Бакарни Легури,Бакар
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
B2834
Назад Наоѓање:
пирсинг
Метали Тип:
Бакар Позлатен Сребрен
Тип На Објект:
Обетки
Обетки Тип:
Студ Обетки
Пол:
Жените Дама
Објектот Големина:
за 20mm
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Назад Наоѓање:
клипот
Повод:
Годишнината Ангажман Подарок Партија Свадби
Обликотшема:
Геометриски
Производи во категоријата