.

.

Попусти
JEXXI Нова Мода Светло Розова Кристал Прстени Убава 925 Sterling Silver Голема Кристал Прстени Жените Накит Романтичен Подарок

JEXXI Нова Мода Светло Розова Кристал Прстени Убава 925 Sterling Silver Голема Кристал Прстени Жените Накит Романтичен

DEN 131.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9, 10
Бренд Име:
JEXXI
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Свадба
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Геометриски
Број На Модел На:
J23601
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Prong поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Сребро.
Површината Ширина:
Никој
Функција:
накит
Компатибилност:
прстен
- Годишнината Партија Прстен:
жените свадба прстен
Стил:
Романтични
Производи во категоријата