.

.

Попусти
Meaeguet Bijoux Голема Свадба Ангажман Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Клуб Партија Прстени За Жените Накит НИ големина 6-9

Meaeguet Bijoux Голема Свадба Ангажман Прстен од не ' Рѓосувачки Челик Клуб Партија Прстени За Жените Накит НИ големина

DEN 119.52

Износ
Залиха

Карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Поставување Тип:
Никој
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
РК-281MG
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Meaeguet
Површината Ширина:
13.6 cm
Функција:
Декорација
Производи во категоријата