.

.

Попусти
Роуз Moda Класичен Bateau Вратот Чипка Линија венчаница со Бисери

Роуз Moda Класичен Bateau Вратот Чипка Линија венчаница со Бисери

DEN 6912.00

Износ
Залиха

Карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16
Тип На Објект:
Свадба Фустани
За Бремени Жени:
Yes
Назад Дизајн:
Патент
Силуета:
А-Линија
Вграден Градник:
Yes
Sleeve Стил:
Капа Ракав
Вистински Слики:
Yes
Моден Елемент:
Гроздобер
Декорација:
Beading,Sequined,Батон,Бисери,Чипка,Кристал,Appliques
Воз:
Капелата Воз
Број На Модел На:
свадба фустан RM0040
Свадба Фустан Ткаенина:
Чипка
Бренд Име:
Роуз Moda
Деколте:
Лажичка
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
is_customized:
Yes
Фустани Должина:
Кат Должина
Половината:
Природни
Брзаат Услуга:
$30 екстра за две недели обработка
боја:
Бела, Боја На Слонова Коска, Шампањ, Црвена, Црна, Сина,Сопствени Направени, Ombre
Големина:
Size 2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, Custom Made
Плус Големина:
$30-$80 екстра за големината над 16W
Производи во категоријата