.

.

Попусти
EHJ HLX 64655 24V250W G6.35 оптичка проекција 24v 250w проектор светилка бесплатен превозот-10pcs

EHJ HLX 64655 24V250W G6.35 оптичка проекција 24v 250w проектор светилка бесплатен превозот-10pcs

DEN 1872.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Светилка Основи
Карактеристики:
халоген светилка
сертификација:
CE
Број На Модел На:
LT03035
volts:
24v
watts:
250w
база:
G6.35
главната апликација:
проектор
живот време:
50hrs
крстот референца:
64655HLX
Производи во категоријата