.

.

Попусти
Памук, лен биро компјутер tablecloths кревет кабинетот Салон Помине табела кафе на маса покриена крпа табела прашина маска

Памук, лен биро компјутер tablecloths кревет кабинетот Салон Помине табела кафе на маса покриена крпа табела прашина

DEN 429.12

Износ
Залиха

Карактеристики

Спецификација:
40x50cm, 45x55cm, 40x75cm, 40x90cm, 50x100cm, 60x120cm, 40x60cm, 70x130cm
Стил:
Модерна
Употреба:
Свадба,На Отворено,Хотел,Партија,Банкет,Дома
Шема:
Хеклани
Бренд Име:
SexeMara
Функција:
Водоотпорен
Обликот:
правоаголник
Материјал:
Платно
Шаблон Тип:
Цврста
Техника:
Ткаени
Производи во категоријата