.

.

Попусти
High-end луксузна вила дневна соба јадење модерен минималистички спалната соба светилка кристал плоштадот висок квалитет на Таванот Светла L1000xH1000mm

High-end луксузна вила дневна соба јадење модерен минималистички спалната соба светилка кристал плоштадот висок квалитет

DEN 19152.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Боја На Каросеријата:
А, Б, Ц
Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
OLOEY
Техника:
Топла Виткање
Тело Материјал:
бакар,кристално
Употреба:
Индустриски
Гаранција:
15 години
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
5
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Трпезарија
Заврши:
Полиран Челик
сертификација:
CCC,CE,CQC,EMC,FCC,ГШ,LVD,PSE,RoHS,ССА,УЛ,VDE
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
10-15square метри
Стил:
Современа
База Тип:
E14
Напон:
90-260V
Материјал:
Кристално
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Број На Модел На:
wwy-0478
Тип На Објект:
таванот светла
Големина:
L1000xH1000mm
големина(во):
L39.37 x H39.37(во)
Производи во категоријата