.

.

Попусти
Северна Европа Ресторан Дневна Соба Железо Таванот Светилка Едноставна Модерни Студија Спална Соба Облека Дрвени Таванот Светлина Бесплатен Превозот

Северна Европа Ресторан Дневна Соба Железо Таванот Светилка Едноставна Модерни Студија Спална Соба Облека Дрвени Таванот

DEN 5967.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
таванот светла
Бренд Име:
Зелена Мудрост
Техника:
Врежани
Карактеристики:
Модерна
Тело Материјал:
Железо
Употреба:
празник
Гаранција:
1 година
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
Извор На Светлина:
LED Светилки
Број на извори на светлина:
6
Инсталирајте Стил:
Површината монтирани
Примена:
Кревет Во Соба
Заврши:
Железо
сертификација:
CCC,CE,RoHS,УЛ
Е dimmable:
No
Осветлување Област:
15-30square метри
Стил:
Европа
База Тип:
E27
Напон:
90-260V
Материјал:
Дрво
Е Светилки Вклучени:
No
Извор На Енергија:
AC
Производи во категоријата