.

.

Попусти
200ML Кинески чај поставите yixing teapot Пурпурна кал XI ШИ puer чај тенџере Филтер Teapots

200ML Кинески чај поставите yixing teapot Пурпурна кал XI ШИ puer чај тенџере Филтер Teapots

DEN 597.60

Износ
Залиха

Карактеристики

Капацитет:
201-300ml
Бренд Име:
WSHYUFEI
Материјал:
Виолетова Глина
Производи во категоријата