.

.

Попусти
Папокот Пирсинг Стомак Бар Прстен Мода Тело Пирсинг Накит 14G Мешани Бои Популарни Криви 316L Хируршки Челик

Папокот Пирсинг Стомак Бар Прстен Мода Тело Пирсинг Накит 14G Мешани Бои Популарни Криви 316L Хируршки Челик

DEN 623.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Бренд Име:
hengke
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Полу-скапоцени камења
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
DH-022
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
боја:
факултативна
Материјал:
316l хируршки челик
Стил:
папокот пирсинг
ПОВРШИНА:
високи полски
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Пол:
Деца, Мажи, Унисекс, Жени
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
Производи во категоријата