.

.

Попусти
1pc/многу 2/3/4/5мм Круг Кристал Уво Пирсинг за Усна Tragus Labret Хеликс Пирсинг на Нос Прстен 16G Тело Накит Хируршки Pircings

1pc/многу 2/3/4/5мм Круг Кристал Уво Пирсинг за Усна Tragus Labret Хеликс Пирсинг на Нос Прстен 16G Тело Накит Хируршки

39.84
DEN 39.00 -2 %

Износ
Залиха

Карактеристики

Метална боја:
2mm, 3мм, 4mm, 5mm
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Број На Модел На:
M466
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Материјал:
Камен
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
STARBEAUTY
Материјал:
Хируршки од нерѓосувачки челик и се ААА Циркон камен
Тип:
Усна Пирсинг , уво пирсинг, носот прстен, Студ обетки Тело Накит
Обликот:
Круг камен хеликс пирсинг
Безбедност Стандард :
CE стандард, Никел слободни, Доведе слободни , анти-алергија
Повод:
Повик за накит, забава, убаво подароци
Големина:
Zircone diameter
Пакување:
1 компјутер/многу. Безбедно пакување
Пол:
Телото пирсинг за жените дами мажи
Дали wholesales ? :
YES (да). Повеќе Попуст за поголеми цел
Пад на превозот ? :
YES (да). Без никакви продавачот информации
Производи во категоријата