.

.

Попусти
Ново 1Pair 4*7mm хируршки нерѓосувачки челик dangle крстот Мали обрачот Поддршка Earring Бесплатен превозот

Ново 1Pair 4*7mm хируршки нерѓосувачки челик dangle крстот Мали обрачот Поддршка Earring Бесплатен превозот

DEN 71.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Метална боја:
сребрена, црна, златна
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
TGEOR
Број На Модел На:
E-R-042
Стил:
Тренди
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Обликотшема:
Крстот
боја:
како слика се прикажани
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Круг
Тип:
Обрачот Обетки
Стил:
мали hoope,dangle крст
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
како слики
Производи во категоријата