.

.

Попусти
трговија на големо 16G мешани флексибилен и Транспарентен labret монро пирсинг 20pcs PTFE ласерски сече скок пирсинг labret прстен бесплатен превозот

трговија на големо 16G мешани флексибилен и Транспарентен labret монро пирсинг 20pcs PTFE ласерски сече скок пирсинг

DEN 295.92

Износ
Залиха

Карактеристики

Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
TGEOR
Број На Модел На:
L-P-P-003
Телото Накит Тип:
Labret, Усна Пирсинг Накит
Обликотшема:
Круг
Стил:
Тренди
Метали Тип:
PTFE
meterials:
PTFE
Тип:
labret пирсинг & усна пирсинг
Стил:
флексибилна,Проѕирна,се држат во, ласерски сече скок
боја:
Сребро.
Големина:
1.2*8*3мм
моден или парична казна:
Моден
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Производи во категоријата