.

.

Попусти
Моден 1 Пар хируршки нерѓосувачки челик Мали обрачот Поддршка 4*9mm бои лажни Earring Бесплатен превозот

Моден 1 Пар хируршки нерѓосувачки челик Мали обрачот Поддршка 4*9mm бои лажни Earring Бесплатен превозот

DEN 50.16

Износ
Залиха

Карактеристики

Метална боја:
сребрена, црна, сина, златна
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E-R-037
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
боја:
како слика се прикажани
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Круг
Тип:
Обрачот Обетки
Стил:
мали hoope
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
како слики
Производи во категоријата