.

.

Попусти
Топла Продажба на 1 Пар хируршки нерѓосувачки челик Мали обрачот Поддршка Earring Бесплатен превозот

Топла Продажба на 1 Пар хируршки нерѓосувачки челик Мали обрачот Поддршка Earring Бесплатен превозот

DEN 47.76

Износ
Залиха

Карактеристики

Метална боја:
сребрена, црна, златна
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
E-R-036
Бренд Име:
TGEOR
Обликотшема:
Круг
Телото Накит Тип:
Plug & Тунелот Накит
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
боја:
како слика се прикажани
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Обликот:
Круг
Тип:
Обрачот Обетки
Стил:
мали hoope
is_customized:
Yes
Назад Наоѓање:
како слики
Производи во категоријата