.

.

Попусти
3pcs 2017 новодојдени шарени цвет пеперутка венец dangle папокот бар папокот прстени тело пирсинг накит бесплатен превозот

3pcs 2017 новодојдени шарени цвет пеперутка венец dangle папокот бар папокот прстени тело пирсинг накит бесплатен

DEN 96.00

Износ
Залиха

Карактеристики

Главниот Камен Боја:
Пинк
Бренд Име:
SARIKIM
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
DLDQ100092
Стил:
Тренди
Тип На Објект:
Телото Накит
Парична казна или Моден:
Моден
накит видови:
Duolai накит
боја:
микс шарени
Материјал:
316l хируршки челик
Големина:
1.6*10+5+pendant
Тежина:
4G
Пол:
Жените Дама Девојка
точка законик:
DLDQ100092
Тип На Објект:
телото пирсинг накит
Телото Накит Тип:
Папокот & Бел Копчето Прстени
Состојба:
100% нови
Производи во категоријата