.

.

Попусти
Предници Прстени Лопати Терминал со Еден 0.25-2.5mm2 Crimping Plier Раце Алатка +1 Кутија на 75Pcs Терминали Конектор Топлина се Смалуваат

Предници Прстени Лопати Терминал со Еден 0.25-2.5mm2 Crimping Plier Раце Алатка +1 Кутија на 75Pcs Терминали Конектор

DEN 840.48

Износ
Залиха

Карактеристики

is_customized:
Yes
Број На Модел На:
75 топлина се смалуваат терминал за полнење+crimper
Тип:
Splice
Објектот нема:
0.5-1.5mm2 1.5-2.5mm2 4-6mm2
материјал на телото:
Чист Бакар , Калај Позлатен
Пакет:
Кутија
Производи во категоријата