.

.

Попусти
Дувачкиот 1000 КОМПЈУТЕРИ FDFN5.5-250 ладно притисок терминал Најлон машки и женски целосно изолирани ладно притиснете приклучните терминал

Дувачкиот 1000 КОМПЈУТЕРИ FDFN5.5-250 ладно притисок терминал Најлон машки и женски целосно изолирани ладно притиснете

DEN 752.16

Износ
Залиха

Карактеристики

боја:
Црвена, Сина, Жолта
Број На Модел На:
FDFN5.5-250
is_customized:
Yes
Тип:
Splice
Производи во категоријата